Loading...
- 19%
Cukrové perličky metalické tyrkysové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické tyrkysové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm tyrkysové metalické. Balení 80 g.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

100 Kč
81 Kč
101.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Sypání má podobu drobných kuliček. Mají pouze 2 mm v průměru a mají krásnou barvu. Jedná se o sladký posyp z řady unikátních produktů od ILOVECAKES. Nemění chuť zdobených výrobků, je vyroben z přírodních barviv a má chuť cukrové pasty. Jedná se o velmi univerzální zdobení, ideální na dekorování cupcaků, sušenek, perníčků, muffinů, dortů, zákusků, pečiva, dortů, pralinek, lanýžů, čokolády, zmrzliny a mnoha dalších sladkých výrobků, zejména těch s krémy a polevou. Je vhodný pro každou příležitost: svatba, karneval, narozeniny, Den matek a mnoho dalších. Baleno v praktické šroubovací dóze.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

bílý cukr, ušlechtilá pšeničná mouka, škrobový sirup, leštící látka kapol (šelak, rostlinný olej), mastek, potravinářská barviva: E133, E102, E174.

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1480 kJ
Energetická hodnota kcal 353,6 kcal
Tuky 0,17 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,03 g
Sacharidy 87,4 g
    - z toho cukry 76,3 g
Bílkoviny 1,7 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,001 g

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva modrá
Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Cukrový máček
Výrobce I LOVE CAKES
EAN 4823116715813
Kód produktu ilc1167

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks